Chyba nie ma na świecie osoby, która nie słyszała o perfumach Chanel No.

5. Warto zatem dowiedzieć się nieco więcej o tych najbardziej kultowych perfumach dla kobiet i zdecydować, czy jest to zapach odpowiedni dla ciebie. Zapach perfum Chanel No. 5 został skomponowany w 1921 roku, i od tamtej pory cieszy się nieustającą popularnością.

Najbardziej legendarny zapach damski na świecie

Zamiennik inspirowany zapachem perfum Chanel

Prosta, minimalistyczna prostokątna butelka skrywa niezwykle ciekawy, niecodzienny zapach dla kobiet, które po perfumach oczekują czegoś więcej niż tylko nut kwiatów i owoców. Stworzenie zapachu Chanel No. 5 zadebiutowało zupełnie nowym rodzajem perfum. Do ich kompozycji po raz pierwszy zastosowano syntetyczny składnik zwany aldehydami. Aldehydy mają złożony zapach, który choć nie występuje w naturze, jest przyjemny dla nosa. Aldehydy w połączeniu z nutami kwiatów nadają perfumom zapach lekkości, świeżości i blasku.

Złożona mieszanka aldehydów i kwiatów, w tym róży, ylang-ylang, jaśminu, konwalii i irysa, w połączeniu z ciepłą, drzewną bazą wetywerii, drzewa sandałowego, wanilii, ambry i paczuli, z pewnością zadowoli wiele kobiet. Zapach można określić jako kwiatowy, ciepły, pudrowy, mydlany, z wykończeniem z piżma i drewna, jest on odpowiedni dla każdej kobiety i na wiele okazji. Zapach jest bardzo skoncentrowany, dlatego można go używać oszczędnie.

Luksusowy zapach Chanel No. 5 możemy również zakupić jako zamiennik, w niewygórowanej cenie. Taki odpowiednik markowych perfum jest nie tylko tani, ale również dostępny w różnych pojemnościach. Możemy znaleźć ofertę perfumerii na stronie emporio armani damskie, gdzie kupimy ten zapach. Każdy powinien mieć możliwość cieszenia się tym wspaniałym zapachem, zatem kupienie perfum inspirowanych zapachem Chanel No. 5 to odpowiednie rozwiązanie dla osób z ograniczonym budżetem oraz takich, które chcą przekonać się, czy te perfumy są dla nich odpowiednie. Znajdziemy w zamienniku ten sam skład, jak w perfumach oryginalnych, zatem nie będą się one od siebie różniły.

About Redakcja

administrator